Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl
Nazwa Firmy:
Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl
Apoloniusza Kategoria:
Apoloniusza Opis:

Szczotki Przemysłowe to sklep internetowy posiadający szeroki asortyment szczotek technicznych. W bogatej ofercie sklepu znajdują się produkty takich producentów jak: Tribollet, Mink Bürsten, Koti, Kullen i innych. Są to produkty dedykowane dla takich przedsiębiorstw jak: koncerny farmaceutyczne, spożywcze oraz zakłady komunalne. Dostępne typy produktów to szczotki elastyczne, listwowe, panelowe, antystatyczne, do zamiatarek oraz walcowe.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Szczotki listwowe mogą być produkowane na listwie plastikowej bądź aluminiowej. Są używane do zamiatania, czyszczenia i uszczelniania. Szczotki elastyczne dostosowują się do skomplikowanych kształtów. Szczotki antystatyczne dają możliwość ograniczenia powstawania iskier i wyładowań.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Szczotki panelowe są stosowane do czyszczenia maszyn CNC oraz do stołów podajnikowych. Szczotki walcowe to największa część dostępnych produktów, która znajduje swoje zastosowanie w transporcie, gratowaniu, szlifowaniu, omiataniu tarcicy, dogładzaniu etykiet, myciu oraz czyszczeniu.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Apoloniusza Strona WWW:
Apoloniusza Telefon:
756409002
Apoloniusza Miejsce:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Apoloniusza NIP:
7352858145
Apoloniusza Regon:
122961742
  • Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl