Soft Skin Dermaclinic – dermatologia Wrocław

Soft Skin Dermaclinic – dermatologia Wrocław
Apoloniusza Kategoria:
Apoloniusza Opis:

Soft Skin to profesjonalna klinika dermatologii i medycyny estetycznej, która działa na terenie Wrocławia. Klinika została założona przez znaną w środowisku medycyny estetycznej – dr n. med. Elżbietę Wojtowicz-Prus. Założycielka pełni jednocześnie funkcję wiceordynatora Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, a także jest specjalistą z zakresu dermatologii.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Co więcej, jest to osoba znana z innowacyjnych metod leczenia, które pomogły wielu pacjentom. Soft Skin oferuje najwyższej jakości usługi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zespół pracujący w Soft Skin to wykwalifikowani profesjonaliści – chirurdzy, kosmetolodzy, czy też lekarze medycyny estetycznej.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.2

Klinika specjalizuje się również w depilacji laserowej, która wykonywana jest przy użyciu Soprano ICE Platinum – najskuteczniejszego systemu depilacji. Soprano ICE Platinium łączy w sobie trzy długości fali laserowej, co przyczynia się do uzyskania lepszych efektów aniżeli przy użyciu tradycyjnego sprzętu.

Apoloniusza Strona WWW:
Apoloniusza Telefon:
512822207
Apoloniusza Miejsce:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Apoloniusza NIP:
7532154115
Apoloniusza Regon:
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – dermatologia Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – dermatologia Wrocław