Skup aut Auto GTA – obszar działania

Skup aut Auto GTA – obszar działania
Nazwa Firmy: Skup aut Auto GTA – obszar działania
Apoloniusza Kategoria:
Apoloniusza Opis:

Auto GTA to firma zajmująca się skupem samochodów używanych. Oferują darmową wycenę, bezpłatny dojazd, pomoc podczas załatwiania dokumentów oraz szybką płatność. Kupują pojazdy z roczników od 1990 – 2017, niezależnie w jakim są stanie.

Sprzedać im możesz auta powypadkowe, sprawne i uszkodzone. Nie muszą mieć one bieżących opłat, ani dowodu rejestracyjnego. Do Auto GTA mogą się zgłaszać osoby prywatne, jak i właściciele firm. Przyjmują oni samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe. Jeżeli ktoś chce sprzedać przyczepę również ma tutaj taką możliwość. Należy przyznać, że oferta jest atrakcyjna i warto z niech skorzystać. Obsługa jest profesjonalna, która ceni sobie klientów.

Żeby się skontaktować wystarczy zadzwonić. Numer został podany na stronie głównej firmy. Można również napisać e-maila, aby omówić szczegóły. Wszelkie formalności załatwiane są szybko i bez problemu. Gdy ktoś nie ma jak przywieźć niesprawnego samochodu, to Auto GTA wysyła własną lawetę. Warto dodać, że mają oni bardzo dobre opinie.

Apoloniusza Strona WWW: https://autogta.pl/obszar-dzialania/
Apoloniusza Telefon: 730117117
Apoloniusza Miejsce: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Apoloniusza NIP: 8951876724
Apoloniusza Regon: 020742967