Firma Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław

Firma Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław
Nazwa Firmy:
Firma Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław
Apoloniusza Kategoria:
Apoloniusza Opis:

Swan-Klim to firma z Wrocławia, która specjalizuje się w instalacjach wentylacji i klimatyzacji. Ich usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Firma Swan-Klim kompleksowo podchodzi do każdego zlecenia i proponuje projektowanie, doradztwo, wykonanie oraz konserwację instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Wszystkie projekty i propozycje uwzględniają zasady prawa budowlanego, nowoczesne podejście i aktualne trendy w projektowaniu. Dodatkowo w ofercie firmy znajdują się pomiary i regulacje już istniejących instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także kompleksowy nadzór inwestorski (w tym doradztwo, projektowanie, dobór sprzętów i wykonanie zamówienia).

Firma świadczy także serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny i przeprowadza analizy techniczne w celu zoptymalizowania działania, dlatego analizy obejmują: jakość powietrza, wydajność i szczelność instalacji, hałas oraz prędkość przepływu powietrza na tzw. elementach zakańczających – np. kratkach.

Swan-Klim

Apoloniusza Telefon:
880515087
Apoloniusza Miejsce:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Apoloniusza NIP:
8842510102
Apoloniusza Regon:
021324284
  • Firma Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław
  • Firma Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław