Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP
Apoloniusza Kategoria
Apoloniusza Opis

Wrocławska firma Centrum Obsługi biznesu Consultrix świadczy wszechstronne usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferta kierowana jest do wszystkich firm oraz podmiotów gospodarczych, które potrzebują kompleksowej obsługi w dziedzinie ochrony pracy, przeprowadzenia kursów kwalifikacyjnych oraz szkoleń BHP.

Specjaliści zatrudnienie w firmie Consultrix mogą wykonać audyty BHP i ppoż, pomóc w sporządzeniu niezbędnej dokumentacji BHP, koordynować działania BHP na placach budowy, przeprowadzać specjalistyczne szkolenia, pełnić zadania służby BHP na terenach zakładów pracy, organizować kursy pierwszej pomocy, organizować kursy i szkolenia BHP, a także dokonywać pomiarów środowisk pracy.

Consultrix oferuje na sprzedaż również wszelkiego rodzaju środki ochrony indywidualnej. W przedsiębiorstwie można nabyć także literaturę oraz materiały szkoleniowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Usługi świadczone są na terenie całego kraju, ale głównym obszarem działania jest Wrocław oraz region Dolnego Śląska.

Apoloniusza Telefon
713487090
Apoloniusza Miejsce
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
Apoloniusza NIP
9111901774
Apoloniusza Regon
020368291