ARGRA – opakowania foliowe najwyższej jakości

ARGRA – opakowania foliowe najwyższej jakości
Nazwa Firmy:
ARGRA – opakowania foliowe najwyższej jakości
Apoloniusza Kategoria:
Apoloniusza Opis:

ARGRA działa w branży tworzyw sztucznych już od 1997 roku. Producent dba o każdy szczegół funkcjonowania firmy, tak aby dostarczane tworzywa spełniały odpowiednie normy – a przede wszystkim oczekiwania klientów. ARGRA specjalizuje się w produkcji folii oraz opakowań foliowych, które wykonane są z najlepszej jakości surowca polietylenowego LDPE i HDPE.

Firma wyróżnia się spośród innych działających na rynku, gdyż stale się rozwija i podnosi kwalifikacje pracowników. Do produkcji stosowane są najnowsze technologie – dzięki czemu proces produkcyjny jest błyskawiczny i efektywny. Infrastruktura firmy jest stale rozbudowywana, co świadczy o dalekosiężnych planach rozwoju.

ARGRA produkuje między innymi: folie, rękawy foliowe, worki foliowe, czy też worki na odpady. Wszystkie te produkty są niezbędne do codziennego funkcjonowania zarówno gospodarstwa domowego, jak i ogromnego przedsiębiorstwa. ARGRA to lider na rynku tworzy sztucznych, który ceni profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług.

ARGRA Opakowania Foliowe

Apoloniusza Strona WWW:
Apoloniusza Telefon:
512112760
Apoloniusza Miejsce:
ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
Apoloniusza NIP:
9111563998
Apoloniusza Regon:
23438630