ABC-Service Wrocław – ochrona osób i mienia

ABC-Service Wrocław – ochrona osób i mienia
Apoloniusza Kategoria
Apoloniusza Opis

ABC-Service to firma, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Działamy na terenie całego miasta, jak również w jego bliskich okolicach. Jesteśmy firmą sprzątającą oraz firmą ochroniarską, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług. Zajmujemy się wykonywaniem jednorazowych zleceń, jak również nawiązujemy dłuższą współpracę, zawsze proponując atrakcyjne warunki współpracy.

Ochrona osób i mienia Wrocław fot.1

Do naszych usług należy: sprzątnie powierzchni biurowych i socjalnych, sprzątanie powierzchni produkcyjnych i magazynowych, odczytywanie liczników elektrycznych, gazowych, wodomierzy, itd. Zapewniamy także takie usługi, jak: strzeżenie i monitoring obiektów, projekt i montaż systemów alarmowych, bezpieczeństwa oraz monitoringu i wiele innych.

Ochrona osób i mienia Wrocław fot.2

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat znajduje się na rynku, ciesząc się pozytywną opinią wśród swoich klientów. Zawsze stajemy na wysokości zadania, dzięki czemu klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Oferujemy również pielęgnację terenów zielonych, jak również transport gabarytów.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Apoloniusza Telefon
713544354
Apoloniusza Miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Apoloniusza NIP
8980025555
Apoloniusza Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – ochrona osób i mienia
  • ABC-Service Wrocław – ochrona osób i mienia